PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121928}

Pięć dni do północy

5ive Days to Midnight
6,7 417
ocen
6,7 10 1 417
Pięć dni do północy
powrót do forum serialu Pięć dni do północy

i nagle sie konczy :( Jest druga czesc, czy to zakonczenie ma byc takie głupie?

Fryzjer

Zakończenie filmu jest beznadziejne, jakby przy realizacji zabrakło im kliszy aby dokończyć film - nagle napisy! Fabuła filmu ciekawa, wciągająca, lecz niestety porażka totalna z powodu zakończenia, nawet nie ma ono nawiązania do drugiej części ponieważ akcja nie jest zakończona (do wznowienia tylko urwana). Porażka totalna - MASAKRA!!

ocenił(a) serial na 6
Mayron_2

nie wiem co oglądaliście że nie widzieliście zakończenia....jak dla mnie 5 odcinek jest zakończeniem całego serialu i wyjaśnieniem wszystkiego...

użytkownik usunięty
Serenity_Kusicielka

Dokładnie tak. Obejrzałam dzisiaj całość na ipla i zakończenie jest mocno dramatyczne, ale prawdopodobne. Chociaż liczyłam, że może będzie bardziej sci-fi. Nie piszę więcej, żeby nie zdradzać zakończenia. :)))

ocenił(a) serial na 7

SPOJLERY!!!

Zakończenie trochę dziwne.
Morderca "wytworzył się" w trakcie wydarzeń, czyli dopiero gdy bohater poprosił policjanta o pomoc gdy otrzymał teczkę. Słowem - w pierwszej wersji wydarzeń to nie policjant był mordercą. Kto więc? Roy?

użytkownik usunięty
Sighma

Trochę piszę (głównie do szuflady i dla wąskiego grona prywatnych "czytaczy" ;))))), więc zdaję sobie sprawę, że inwencja twórcza może pójść naprawdę dziwnymi torami. Poza tym po pewnym czasie bohaterowie zaczynają jakby żyć własnym życiem i pewne pomysły pisarskie, nawet najbardziej błyskotliwe, po prostu do danej postaci nie będą pasować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones